На Волині поліція вилучила "чорну касу" митників

17 червня 2017, 01:11 | Економіка
фото с glavnoe.ua
Розмір тексту:

Працівники Управління захисту економіки в Волинській області Нацполіціі і прокуратури області за участю спецпідрозділу КОРД вилучили 90 тисяч доларів США, 290 тисяч гривень, понад 11 тонн спирту та невраховану деревину.

Оперативниками Управління захисту економіки в Волинській області Національної поліції були викриті корупційні схеми, організовані працівниками митниці. Зокрема, на системній основі здійснювалось отримання коштів за переміщення транспорту і товарів через митний кордон країни. В рамках кримінальних проваджень, слідчі обласної прокуратури і поліцейські затримали зловмисників під час одержання неправомірної вигоди.

Крім того, у оперативників була інформація, що існує так звана «чорна каса» - кошти, які митники збирали з громадян як «подяки».

Провівши ряд оперативних і слідчих заходів, правоохоронці встановили місце зберігання грошей. Також вони зібрали достатньо доказів, які вказують, що ці кошти отримані працівниками митниці у незаконний спосіб.

На підставі постанови суду оперативники Управління захисту економіки в Волинській області Нацполіціі і слідчі прокуратури області за участю спецпідрозділу КОРД провели санкціоновані обшуки в приміщеннях однієї з комерційних структур. Також обшуки проводилися і за місцем проживання її керівника, який відповідав за збереження «каси».Правоохоронці вилучили так звану «чорну касу»: 90 тисяч доларів США, 290 тисяч гривень, а також документи, що засвідчують їх незаконне походження. Зазначені суми були отримані за контрабандне переміщення транспорту і товарів.

Крім того, виявлено підпільний цех з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції, де вилучено понад 11 тонн спирту. Також на території товариства виявлено значну кількість неврахованої деревини.

В даний час процесуальні дії тривають.

Джерело: glavnoe.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь