Гройсман представив нову формулу розрахунку пенсій

19 червня 2017, 09:15 | Економіка
фото с УРА-Информ
Розмір тексту:

Потім щороку відбуватиметься автоматична індексація пенсій з урахуванням зростання середньої заробітної плати і показників інфляції. У п'ятницю рада підтримала пропозиції Кабміну і вже на цьому тижні урядовий законопроект буде направлений до Верховної Ради.

Про це на своїй сторінці в Facebооk написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Він також зазначив, що сподівається депутати підтримають підвищення пенсій українцям з 1 жовтня 2017 року і їх щорічну індексацію.

У коментарях і особистих повідомленнях мені часто задають питання: а як підвищаться пенсії і зміниться в механізмі їх розрахунку?

Прошу подивитися на деяких конкретних прикладах, як за новою формулою будуть нараховуватися вищі пенсії, - написав Гройсман.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, Кабінет міністрів України в понеділок, 12 червня, презентував нову формулу розрахунку пенсій. Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева. При цьому він нагадав, що до недавнього часу пенсії призначалися по 15-ти різних законах і тому існували різні розрахунки пенсійного забезпечення.

Джерело: УРА-ИнформДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь