ЄС без обговорення продовжить "кримські" санкції проти Росії

19 червня 2017, 11:32 | Економіка
фото с УРА-Информ
Розмір тексту:

Узгоджене 6 червня постійними представниками країн Євросоюзу пропозицію, буде продовжено на рік за незаконну анексію Криму і Севастополя. Про це заявив високопоставлений європейський чиновник на умовах анонімності.

При цьому він зазначив, що нічого не було зроблено для зміни ситуації, а отже, очікується, що відбудеться продовження санкцій за часом. Він також закликав присутніх не плутати "кримські" санкції з економічними, які ЄС пов'язує з виконанням мінських угод.

Ті санкції діють до кінця липня. Це рішення, яке зараз в стані розробки і яка не включена до порядку денного ради в понеділок, - уточнив він, додавши, що в інформаційному бюлетені, розповсюдженому до засідання Ради ЄС в Люксембурзі, сказано, що міністри продовжать без обговорення до 23 червня 2018 року обмежувальні заходи, прийняті у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя Росією.Ці заходи застосовуються до громадян ЄС і підприємствам, заснованим в ЄС. Їх дія обмежується територією Криму і Севастополя, - йдеться в цьому документі.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, лідери банківського комітету Сенату Сполучених Штатів Америки від Республіканської та Демократичної партій запропонували посилити санкції проти Росії. На їхню думку санкції повинні бути накладені в зв'язку з її діями в Україні і в Сирії, а також за втручанням у вибори в США.

Джерело: УРА-ИнформДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь