Володін запропонував перевіряти аграріїв-вискочок на саратовских землях

15 січня 2018, 15:44 | Політика
фото с YTPO.ru
Розмір тексту:

Саратовська область могла б стати лакмусовим папірцем для бізнесменів-аграріїв, які вихваляються заслугами, а на ділі їх не мають. Такої думки дотримується голова Державної думи В'ячеслав Володін. "Зараз в політиці з'являються люди, які збираються вчити нас життя, як потрібно працювати. От якби вони попрацювали на цих землях, то честь їм і хвала, якщо б у них вийшло ", - сказав Володін представникам Саратовської області, нагадавши, що в цих краях природні умови аграріїв не балують - то посуха, то неврожай трапляються, але місцеві трудівники все одно показники дають. Присутні відразу зрозуміли, що спікер має на увазі кандидата в президенти від КПРФ Павла Грудінін. Директор підмосковного "Радгоспу імені Леніна" свою передвиборну програму будує на проблемах сільського господарства, які обіцяє вирішити так само успішно, як на своєму підприємстві. "Коли деякі мають господарство в межах міста Москви, це те ж саме, як якщо б хтось із вас мав колгосп в центрі Саратова, - не приховував сарказму Володін. - Зрозуміло, що з великими землями можна і не займатися тим, заради чого сільгосппідприємство створювалося, а можна здавати їх в оренду, що власне деякі і роблять, а потім розповідають, як ефективно працюють ", - підколов спікер.

На думку Володіна, вся ця порожня риторика легко виявиться в справі. "Нехай приїжджають до нас сюди, зможуть перевірити ці вони потужні економісти.

Це теж треба розуміти, тому що у нас іноді людям пропонують послухати красиві промови, а за ними порожнеча і потім розчарування ", - підкреслив глава нижньої палати.

14 січня в Ртищево Саратовської області В'ячеслав Володін зустрівся з районними депутатами та обговорив з ними торішні успіхи області у сфері сільського господарства.

Джерело: YTPO.ruДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь