"Єдина Росія" обговорить резонансні законопроекти

16 січня 2018, 20:39 | Політика
фото с YTPO.ru
Розмір тексту:

Перший заступник керівника фракції "Єдина Росія" Андрій Ісаєв підвів підсумки минулого 16 січня засідання погоджувальної комісії щодо закону про заборону контактної отруїла тварин.

Ісаєв розповів, що були намічені шляхи подальшої роботи над викликав багато суперечок законопроектом, щоб виробити рішення в інтересах суспільства, захисту людей і забезпечення гуманного ставлення до тварин. "Ми домовилися про те, що такі складні законопроекти, які викликають неоднозначну реакцію в суспільстві, в обов'язковому порядку тепер будуть обговорюватися на партійній майданчику", - підкреслив депутат.

Він додав, що Державна дума і Рада Федерації прийняли рішення спільно обговорювати подібні законодавчі ініціативи, і що сам він буде курирувати цю роботу з боку Держдуми. У Раді Федерації за цю роботу буде відповідати голова комітету Ради Федерації з соціальної політики Валерій Рязанський.

Додаткова координація членів ЕР при обговоренні резонансних законів допоможе ефективніше організувати діалог між депутатами Держдуми, сенаторами та регіональними парламентаріями, вважає Рязанський. "Головне, щоб це проходило в умовах відкритості, дискусійності та поваги до думки опонентів", - додав сенатор.

З цією думкою згоден голова думського комітету з екології та охорони навколишнього середовища Володимир Бурматов. "Такий діалог на майданчику партії. дозволяє почути аргументи колег. , І ми будемо працювати з цими аргументами в рамках внутріпарламентської погоджувальної комісії Ради Федерації і Державної Думи ", - додав він.

Голова комітету Держдуми з природних ресурсів, власності і земельних відносин Микола Ніколаєв зазначив, що необхідно виробити узгоджений текст документа, який влаштував би всі брали участь в дискусії сторони. Торкаючись обговорювався законопроекту про заборону контактної отруїла, він сказав:

"Це дуже важливий закон, який обговорюється в суспільстві, і його прийняття очікують і зоозахисники, і мисливці, і собаківники". "Державна Дума, і Рада Федерації виступає за припинення жорстокого поводження з тваринами. Але ми повинні говорити і про збереження традиції і розвитку російської полювання ", - підкреслив депутат. На думку Миколаєва, за підсумками засідання сторони зробили конструктивний крок назустріч один одному. "Як показало нараду, у нас не так вже й багато протиріч, як здавалося спочатку, - підсумував Миколаїв.

Джерело: YTPO.ruДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь