Вагітні росіянки стікаються до Флориди за сонцем (і американськими паспортами)

12 січня 2018, 20:36 | Мистецтво
фото с glavnoe.ua
Розмір тексту:

"Відносини між Вашингтоном і Москвою можуть бути холодними, але російський середній клас вирішив, що за одним подарунком до дня народження все ж варто з'їздити в США - за американським громадянством", - пишуть Рис Блейкли і Том Парфітт, кореспонденти The Times.

У Флориді процвітає дохідна індустрія "материнського туризму", і майбутні матері з Росії стікаються в цей штат перед пологами, йдеться в статті.

"Фахівці в клініках кажуть, що переваги народження дитини в США включають в себе доброзичливих медсестер і відпочинок від російської погоди. Втім, головний стимул не згадується - американське громадянство для дитини і потенційно для всієї родини ", - пише видання.

"Під час передвиборної кампанії президент Трамп вимагав покласти край практиці автоматичного надання громадянства США всім народженим там дітям", - нагадують журналісти.

Втім, згідно з місцевими експертам по нерухомості, якраз квартири в будинках під брендом "Трамп" користуються популярністю серед багатих росіянок, які приїжджають народжувати в сонячний штат.

Один росіянин, як видається, що проживав в Trump Royale, виклав в соцмережі фотографії російського і американського паспортів своєї новонародженої дочки з підписом: "Ура!!! Подвійне громадянство!!!".

Народження дитини та проживання місяці три в будівлі Трампа може обійтися в 80 тис. доларів. Більш скромне розміщення знижує витрати приблизно до 20 тис. , Зазначає видання.

"Натовпи вагітних дівчат приїжджають сюди і потім забирають із собою натовпу маленьких американців", - написала в блозі одна росіянка, яка народила дитину в Майямі.

Джерело: glavnoe.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь