Аннабель Уолліс: З Томом Крузом ми були на рівних

19 червня 2017, 10:49 | Світські хроніки
фото с tv.ua
Розмір тексту:

У прокат вийшов фільм «Мумія». Актриса Аннабель Уолліс, яка зіграла одну з головних ролей, вважає, що картина, приправлена ??хорошою порцією жахів, гумором і ексцентричною поведінкою героїв просто не може не зацікавити глядача! Аннабель розповіла, як проходили зйомки і що залишилося за кадром.

Відволікаючий момент Аннабель, ви дуже гарні. Чи заважає така яскрава зовнішність отримувати цікаві ролі?.

О, дякую за комплімент! Ви вірно помітили. Я знаю режисерів, які хотіли б попрацювати зі мною, але в підсумку говорять, що моя зовнішність є «відволікаючим увагу моментом». З таким формулюванням мені відмовили в декількох цікавих ролях. Це жахливо злить і засмучує. Зрештою, грим може багато чого змінити, і я не залишаю спроб.

У новому фільмі «Мумія» ваша героїня - вчений. Жінки в науці можуть дозволити собі бути нереальними красунями?.

Поруч з Томом Крузом героїня повинна виглядати на екрані щонайменше привабливо - навіть якщо вимазана брудом з голови до ніг. Роль Дженні Хелсі була для мене удачею. Я знала, що є список актрис, яких розглядали на цю роль. Але домоглася зустрічі з продюсерами і Томом. Ми поговорили про фільм і багато інших речей. Мабуть, щось у цій бесіді справило на Тома враження, і він запропонував мені зіграти Дженні.

Ви хочете сказати, що не проходили проби?.

Ні, була ще одна зустріч з Томом. Ми разом почитали кілька сцен. Потім я дізналася, що на той момент мене вже затвердили. Було відчуття, що Круз - мій давній добрий друг і працювати з ним легко. Так і сталося.

Пам'ятайте своє перше враження від знайомства?.

Він дуже живий - не знаю, яким іншим словом його описати. Поруч з ним ти відчуваєш себе краще, розумніше, більш оптимістично!.

Робота в невагомості Ви в цьому фільмі знімалися з зірками першої величини - Томом Крузом і Расселом Кроу. Вам достатньо було залишатися просто блондинкою, яку потрібно рятувати?.

Я прийшла на майданчик з Томом і Расселом цілком впевненою в тому, що можу впоратися зі своєю роллю нітрохи не гірше, ніж вони. Тому ми відразу почали спілкуватися на рівних. Я не турбувалася про те, щоб справити враження, - просто працювала з повною віддачею.

Пригодницькі картини виходять на екрани по кілька штук на рік. І зоряними іменами глядачів уже не здивуєш. На ваш погляд, чим цікава «Мумія»?.

Цей фільм важко втиснути в рамки якогось жанру. Звичайно, в ньому багато наповнених адреналіном сцен. Але є й інше. Моя героїня - археолог, а герой Тома по суті найманець і злодій. Він абсолютно не схожий на колишніх персонажів Круза! У Дженні теж таїться чимало сюрпризів. Так що ми з Томом перевертаємо все з ніг на голову (Сміється. ) Екстравагантність і гумор головних героїв - якості дуже привабливі для сучасного глядача.

На вашу долю у фільмі випало чимало фізичних навантажень - як ви з цим справлялися?.

Природно, ми все тренувалися щодня. Допомогла і моя захопленість спортом. Разом з братом я ганяла на мотоциклі, грала в поло - люблю верхову їзду. За цими світлими кучерями і блакитними очима ховається не принцеса, а шибеник. (Сміється. ) Все це в нагоді в роботі поруч з Крузом. Для нього, наприклад, було відкриттям, що я вмію добре бігати. Він не вірив, поки одного разу на тренуванню не довела, що можу пробігти з ним на рівних.

Для вас розробили спеціальну програму?.

Кожен день ми годину проводили в спортзалі на біговій доріжці. Потім тренувалися з каскадерами, займалися скелелазінням, ввечері - пілатесом. Але найсерйознішим випробуванням - і найбільшим розвагою - стала робота в невагомості. За кілька днів зйомок ми випробували це відчуття 64 рази. Сама-то я була в порядку, але моє тіло запанікувало. (Сміється. ) Навіть Том був злегка ошелешений, і це з його-то досвідом!.

Прагнення до творчості закладено в генах Цікаво, що практично всі британські актори володіють не тільки акторською майстерністю. У більшості з них безліч інших талантів, наприклад класичне спів або танці на рівні випускника балетної школи. Які здібності є у вас?.

Я можу співати, танцювати. Мені здається, зроблю все, чого від мене зажадає роль. У сім'ях творчих людей навряд чи хтось приймає усвідомлене рішення стати артистом, або режисером, або співаком. Ти з цим народжується. Прагнення до творчості закладено в генах. Батько був актором, служив в «Королівської шекспірівської компанії». Дядько з маминого боку, Річард Харріс, був дуже відомим актором і співаком. Такий зв'язок не може не вплинути на людину.

Ні мене, ні мого брата, а він режисер, ніхто не підштовхував до вибору наших професій, - все це відбулося для нас обох найприроднішим чином.

Ви плануєте попрацювати в театрі?.

Живучи в Лондоні, хіба можна не любити театр? ! Але це розкіш для актора. Після того як вісім місяців граєш по дві вистави в день, потрібен рік відпустки або ... зніматися в активному кіно. (Сміється. ) Обов'язково хочу коли-небудь попрацювати в театрі. Але поки мені цікаві картини на кшталт «Мумії».

Джерело: tv.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь