З "хвостиком" і в темних окулярах: Патрісія Каас прилетіла до Києва

14 листопада 2017, 19:53 | Світські хроніки
фото с ТСН.ua
Розмір тексту:

Французька співачка Патрісія Каас прилетіла до Києва напередодні концерту, який відбудеться у Палаці "Україна" в середу, 15 листопада.

Зірка була одягнена в чорну зручний одяг, темні окуляри і зробила просту зручну зачіску. В аеропорту вона поспілкувалася з кореспондентом ТСН на різні теми. Зокрема розповіла, як ставиться до секс-скандалу з Харві Вайнштейн і іншими зірками, і що про це думають у Франції.

"Я вірю, що це правда. У той же час знаю, що деякі люди можуть використовувати цю ситуацію, щоб знищити чиюсь репутацію. Важко зрозуміти, що зі сказаного було в дійсності, а що ні.

І ця проблема набуває все більшого розголосу, про неї пишуть все більше в пресі, і у Франції також. Хоча мене це і не торкнулося, але на початку кар'єри я пам'ятаю, як одна людина натякав, що нам треба познайомитися ближче, але я відмовилася. Проблема існує, але дуже важко розібратися, де правда ", - зауважила співачка.

В українську столицю Каас приїхала з новим альбомом - першим за останні 4 роки, і першим за 13 років, де всі пісні абсолютно нові.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак.

Джерело: ТСН.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь