Прийомна дочка Вуді Аллена в подробицях розповіла, як режисер домагався її в 7 років

19 січня 2018, 11:29 | Світські хроніки
фото с ТСН.ua
Розмір тексту:

Прийомна дочка Вуді Аллена Ділан Ферроу, ще в 2014 році у відкритому листі The New York Times заявила, що вітчим її домагався, коли їй було всього 7 років.

Ця історія тягнеться досі. Тепер Ділан, якій зараз 32, в подробицях розповіла, що ж сталося 25 років тому між нею і культовим режисером.

"Все сталося на маленькому горищі в заміському будинку моєї мами в Коннектикуті", - почала розповідати Ферроу.

"Він сказав мені лягти на живіт і грати з іграшковим потягом мого брата. Поки я грала, я піддалася сексуальному насильству. Він торкнувся пальцями моїх статевих губ і моєї вагіни ", - поділилася Ділан.

Заговорила дівчина і про акторів, які після її одкровень не припинили співпрацювати з Вуді Алленом. Ділан заявила, що не сердиться на них.

"Я сподіваюся, що після того як багато хто став прихильниками руху Me Too і Time's Up, ці актори почали розуміти, що несуть відповідальність за те, що сприяють культурі замовчування. Я повторюю свої звинувачення більше 20 років, але мене періодично ігнорують, затикають. Якщо суспільство не може зрозуміти людину, яка вижила, то як вони зможуть постояти за інших жертв? "- обурилася Ферроу.

Тим часом Вуді Аллен уже відреагував на заяви прийомної дочки. Культовий режисер заявив, що ніколи не приставав до неї, зате Аллен вважає, що дівчині цю думку вселила її мати Міа Ферроу.

"Коли ці заяви були зроблені вперше, більше 25 років тому, дві клініки, Child Sexual Abuse Clinic і New York State Child Welfare, провели ретельне розслідування.

Обидві провели за роботою багато місяців і незалежно один від одного прийшли до висновку, що ніякого наруги не було. Замість цього вони виявили, що велика ймовірність, що сприйнятливому дитині вселила історію озлоблена після розставання мати ", - сказав Аллен.

Нагадаємо, що Вуді Аллен і Міа Ферроу почали зустрічатися в 1980 році, потім вони всиновили хлопчика Мойсея і дівчинку Ділан, а в 1987-му народився єдиний біологічний син пари Ронан. Пара так і не одружилася, а в 1992 році вони розійшлися. Аллен одружився на прийомної дочки Міа Ферроу - Сун-І Превен.

Джерело: ТСН.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь