Спокусливі танці з трояндою в роті: Мішель Андраде випустила пристрасне лірик-відео

14 лютого 2018, 12:49 | Світські хроніки
фото с ТСН.ua
Розмір тексту:

Підопічна Потапа, співачка Мішель Андраде, яка в грудні випустила романтичний лірик-відео про зиму, продовжує представляти нові треки в тому ж форматі.

Так, сьогодні, в День всіх закоханих, побачило світ лірик-відео Мішель на композицію Musica. У новій пісні артистка відверто розповідає про свою історію кохання:.

"Вона ностальгічна, створювалася в сльозах і кожне слово мною відчути. Буває неможливо пояснити свої переживання простою мовою, легше розповісти про них в пісні. У моєму житті був момент, коли не хотілося просити допомоги у друзів і близьких. Тоді мене врятувала музика. Я просто зробила музику гучніше і танцювала. ", - прокоментувала Андраде.Співачка додала треку фірмове латиноамериканське звучання - в ньому чуттєвий вокал переплітається з запальними ритмами регеттон. Автором слів і музики став Олексій Потапенко.

Лірик-відео Андраде сміливо можна прийняти за повноцінний кліп.

У ньому 21-річна виконавиця постає на тлі великих пальмових гілок. Мішель одягнена в спокусливий корсет і картату сорочку. Андраде пристрасно танцює, доповнивши свій образ трояндою.

Нагадаємо, спокуслива Мішель Андраде похвалилася фігурою в бікіні. Співачка відпочила в рідній Болівії.

Джерело: ТСН.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь