День Валентина: Зеленський, Саніна, Джамала та інші зірки привітали зі святом закоханих

14 лютого 2018, 14:34 | Світські хроніки
фото с ТСН.ua
Розмір тексту:

Відомі зірки українського шоу-бізу, Володимир Зеленський, Сергій Бабкін, Джамала, Юлія Саніна та Надія Мейхер на сторінках свого Instagram привітали всіх з днем ??Святого Валентина. Джамала, наприклад вирішила привітати всіх, виклавши своє весільне відео, а Зеленський сховав свою кохану дружину в своїх обіймах.

Юлія Саніна "Happy valentine's day to all loving hearts! Нехай кожен ваш день буде святом любові" Володимир Зеленський "Чи не покажу, Моя! Закоханих - з днем ??закоханих!".

Сергій Бабкін "І нехай все буде так як ти того хочеш. Ніколи не втомлюся щоночі за тебе молитися. Черговий літак знову лоскоче нерви. Я хотів би з тобою ще раз народитися ".

Джамала "Коли любиш, кожен день свято!

Любов надихає!" Надія Мейхер "Дорогі мої! З Днем Закоханих вас! Бажаю вам як вічний вогонь, вічно палаючих сердець. Чуттєвості Вам! Любіть своє життя! Цінуйте! Спасибі їй за все хороше і не дуже, за злети і падіння. Нехай перешкоди роблять вас тільки сильніше і людяніше. А я люблю Вас і безмірно дякую за вашу увагу, захоплення і Любов "Нагадаємо, що чоловік української зірки Ірини Федишин також поділився своїми ідеями, як привітати дружину з днем ??святого Валентина.

Джерело: ТСН.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь