Олег Винник став багатодітним батьком

14 листопада 2017, 16:27 | Шоу-бізнес
фото с tv.ua
Розмір тексту:

На зйомках масштабного шоу «Велика новорічна пригода», яке канал Україна покаже ввечері 31 грудня, Олег Винник по-справжньому здивував глядачів. В елегантному фраку співак з'явився в студії ток-шоу Говорить Україна, але те, що розповів про нього ведучий Олексій Суханов, шокувало всіх.

У знімальному павільйоні програми Говорить Україна якраз працювали над новим випуском ток-шоу, і коли Олексій Суханов запросив до студії батька п'ятьох дітей, вийшов. Олег Винник, чим викликав здивування не тільки глядачів, а й самого ведучого.

Насправді, співак «приміряв» на себе роль багатодітного батька для зйомок промо-ролика «Великого новорічного пригоди». Для Олега Винника це не перший акторський досвід: він втілив десятки ролей у всесвітньо відомих мюзиклах. Але як зізнається сам артист, робота над новорічним шоу каналу Україна видалася для нього непростим.

«В акторському плані складнощів не виникало, але зізнаюся - важко грати себе, Олега.

Справа в тому, що я не міг бути самим собою повністю і одночасно розумів, що це не якийсь окремий персонаж, в якого я повинен перевтілитися, - ділиться враженнями Олег Винник. - Дуже допомагав режисер Семен Горов - ми експериментували з емоціями в кожній конкретній сцені. Буде дуже цікаво, адже нас чекає ще безліч пригод і справжніх чудес ».

Так що ж привело Олега Винника в студію ток-шоу Говорить Україна? І який сюрприз приготував для нього Олексій Суханов?.

Джерело: tv.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь