Знайомство з Болгарією: Піринський заповідник

14 січня 2018, 10:05 | Суспільство
фото с glavnoe.ua
Розмір тексту:

Болгарія вважається однією з найдавніших країн південно-східної Європи. Сама країна розташована на Балканському півострові. Країна багата своїми історичними пам'ятками і має найдавніші звичаї і традиції в Європі. Країна розташована на вигідному перехресті між Європою та Азією. Тому саме в Болгарії зосереджені різні традиції як Європейських, так і Східних культур.

В основному в Болгарії відпочивають люди, у яких є проблеми зі здоров'ям. А все тому, що тут є теплий приємний клімат, відпочиваючі тут швидко звикають до природу і погоду.

Тут часто відпочивають молоді люди і сімейні пари зі своїми дітьми. У Пірінськіх горах розташований прекрасний гірськолижний курорт під назвою Банско. Вартість туру починається від 20000 рублів. Всі гірськолижні тури завжди раді вітати нових відвідувачів. Тут зібрані найбільші пейзажі всієї Болгарії і спадщина, яке входить в багатий історичний списку спадщини під егідою ЮНЕСКО. Найвищою точкою в даних горах є Віхрен. Віхрен - це пік, який знаходиться на висоті 2,9 км над рівнем моря і піднявшись сюди, будь-яку людину, що захоплюється вилазками на дані висоти повалить в приємне задоволення даний пік.

На Пірінський вершини або в готель Банско Вас забезпечить трансфером болгарська служба замовлення таксі Бус-Таксі Клаб. Замовивши трансфер в Болгарії заздалегідь Ви будете забезпечені зручним містким авто для переїзду з аеропорту Софія або Пловдив в будь-яку точку на таксі в Болгарії.

Піринський заповідник, який охороняється ЮНЕСКО нараховує територію в 400 квадратних кілометрів. Даний заповідник розміщує в своєму оточенні не тільки прекрасні дерева і сади, а й має на своїй території велику кількість мінеральних джерел і крижаних озер, вода з яких є найбільш чистою у всій Болгарії.

У цьому районі присутні одні з найкращих гірськолижних курортів не тільки в Болгарії, але і в Найближчою Європі. Також варто відзначити, що на території даного курорту розташовані кам'яні будинки, які здаються в оренду приїжджим туристам. Дані кам'яні будинки поєднують в собі давні традиції, адже вони були побудовані за найкращими технологіями вісімнадцятого і дев'ятнадцятого століття.Катання на гірських лижах можна виробляти на висоті від дев'ятсот до двох з половиною тисяч метрів. Більшість трас є трасами середньої складності, і їх протяжність становить більше тридцяти кілометрів.

Також варто відзначити, що даний курорт налічує близько п'ятнадцяти підйомників різного виду. Бандеріца і Церна могила - це гірськолижні траси, якими зможуть скористатися не тільки початківці гірськолижники, але самі професійні любителі гірських лиж.

Джерело: glavnoe.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь