Україна вимагає припинити поставки зброї на окупований Донбас, - Оліфер

14 лютого 2018, 23:57 | Суспільство
фото с УРА-Информ
Розмір тексту:

У середу, 14 лютого, в черговий раз були озвучені вимоги і вивести з території Донбасу зброю і російські військові формування. Про це на своїй сторінці в Facebook після засідання написала прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Вона також зазначила, що українська сторона наполягає на необхідності безперешкодного доступу представників місії ОБСЄ до всієї території, яку контролюють бойовики, включаючи непідконтрольний Україні ділянку українсько-російського кордону.Окремо українська сторона висловила обурення обстрілом безпілотного літального апарату ОБСЄ, який мав місце на непідконтрольною Україні частини Донбасу 9 лютого 2018 року. Безпека патрулів місії - важлива складова мирного врегулювання, агресія і насильство по відношенню до спостерігачів ОБСЄ є неприпустимим, - додала вона.

Нагадаємо, сьогодні в Мінську проходило засідання тристоронньої контактної групи по Донбасу.

Як повідомляв УРА-Інформ, українська сторона на зустрічі заявила, що готова до компромісів у питанні звільнення заручників і очікує якнайшвидшого проведення другої хвилі звільнення.

Джерело: УРА-ИнформДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь