Рафаїлом - про кадрові зміни в Зорі

19 червня 2017, 23:01 | Футбол
фото с football.ua
Розмір тексту:

Генеральний директор Сергій Рафаїлом докладно розповів про кадрові перестановки в команді.

Луганчан покинув Ігор Чайковський та Джаба Ліпартія, у яких закінчився контракт: "Закінчився у нас контракт з Ігорем Чайковським. Так само підійшло до кінця трудову угоду і з Джаба Ліпартія. Ці гравці залишають наш клуб. Я і головний тренер сказали їм теплі слова подяки. Вони провели гарний час в нашій команді. Обидва перебували в Зорі більше п'яти років. По суті, стали рідними для нас, внісши великий внесок у становлення клубу і досягнення тих результатів, які були досягнуті в останні роки ", - цитує Рафаїлова офіційний сайт Зорі.

Пішли з команди Едуард Соболь, Іван Петряк і Владислав Кулач, які належать Шахтарю: "Крім цього закінчилися орендні угоди з гравцями Шахтаря - Едуардом Соболем, Іваном Петряк і Владиславом Кулач і вони покинули наш клуб".

Григорій Ярмаш стане тренером: "Завершив кар'єру Григорій Ярмаш і тепер він увійде в тренерський штаб луганської Зорі".

Можливо, залишиться Дмитро Гречишкін: "Що стосується Дмитра Гречишкіна, то ми ведемо переговори з Шахтарем про те, щоб він залишився в Зорі. Діма дуже багато зробив для нашої команди. Зараз Діма бере участь в тренувальному процесі Зорі і думаю, ми домовимося. Є в переговорах моменти, які не стикуються з нашими побажаннями, але думаю, компроміс ми знайдемо ".

Зорю поповнили четверо футболістів і ще 2 бразильців прибудуть на перегляд: "Ті втрати, які у нас є, нам необхідно заповнити. Ми вже говорили, що підписаний контракт з Владиславом Кабаєва. Сьогодні він приєднався до Зорі. Сьогодні ж ми підписали дворічний контракт з нападаючим Дніпра Максимом Луньовим. Сподіваємося, що цей футболіст, який дуже себе добре показав, граючи за Дніпро і був одним з відкриттів минулого чемпіонату, дуже допоможе нам.

Крім того, сьогодні повинні прилетіти бразильці Леонідас і Сілас, з якими ми підписали контракти раніше. З ними прибудуть ще два бразильця до нас на перегляд. Один з них навіть притягувався до ігор молодіжної збірної Бразилії. Один з них центральний захисник, а другий - нападник. Поки що прибудуть на перегляд, але сподіваюся, що переконають головного тренера і залишаться в Зорі ".

На перегляді у луганській команді знаходяться ще 4 гравців Дніпра, серед яких - Андрій Лунін: "Є ще чотири молодих футболіста, які були присутні сьогодні на зборах. Взяли контракти на обговорення, і сподіваюся, найближчими днями їх підпишуть. Це гравці Дніпра Чеберко, Лунін, Сваток і Кочергін. Сподіваємося, що все вийде, контракти будуть підписані, і вони стануть нашими гравцями ".

А ось хавбека Чорноморця Дмитра Коркішко навряд чи варто очікувати в Зорі: "Що стосується Коркішко, про який багато говорили, то скажу, що ми запропонували йому, за українськими мірками, хороший контракт. Не знаю, хто вплинув на його рішення, але довгий час він не виходив на зв'язок з нами. Є таке прислів'я Насильно милим не будеш. Це його вибір. Змушувати ми нікого не будемо ".

Також Зоря переглядає камерунця, який ще не грав в футбол на професійному рівні: "Сьогодні у нас на перегляді виявився ще один легіонер. Але про нього сказати поки нічого конкретно не можу, крім того, що він з Камеруну і є нападаючим. На скільки я знаю, на професійному рівні в футбол ніде ще не грав ".Лідер оборони Зорі Рафаель Форстер може покинути клуб: "Він своєю грою в Лізі Європи привернув увагу багатьох зарубіжних фахівців. До нього є інтерес як з боку російських клубів, так і клубів з далекого зарубіжжя. Ведуться переговори з декількома клубами. Якщо його і нас все влаштує, то ми його відпустимо ".

Бажаєте отримувати моментальні звістки про подібні новинах відразу ж на свій смартфон? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Детальніше - на цій сторінці.

Джерело: football.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь