Американські вчені запропонували лікувати передчасну еякуляцію шляхом прогрівання спинного нерва

19 червня 2017, 23:51 | Здоров'я
фото с NeBoley.com.ua
Розмір тексту:

Дослідники з Медичного центру Кейс в Клівленді, штат Огайо, розробили методику нейротермальной модуляції під контролем комп'ютерної томографії (КТ). Вона впливає на спинний нерв статевого члена, що забезпечує чутливість цього органу, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka. net В ході лікування до нерву під контролем КТ підводять тонкий електрод, підключений до генератора радіохвиль високої частоти. Коли електрод встановлений, по ньому подаються періодичні імпульси мікрохвильового випромінювання, що нагрівають нерв, що ускладнює проведення по ньому і, як наслідок, знижує чутливість члена.

У першій стадії дослідження візьмуть участь 22 добровольця.

За словами керівника розробки Девіда протоку (David Prologo), подібний підхід до лікування передчасного сім'явиверження застосовується вперше.

Передчасна еякуляція є найбільш поширеним сексуальним розладом: за різними даними, їй страждають від 20 до 38 відсотків чоловіків. Існуючі методи лікування включають прийом селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (зокрема, Дапоксетін), місцеве застосування анестетиків і поведінкову терапію.

news. gradusnik. ru.

Ключові слова:.

За матеріалами: pannochka.netДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь