Лікар: У період похолодання потрібно скоротити фізичні навантаження і стреси

14 січня 2018, 10:19 | Здоров'я
фото с NeBoley.com.ua
Розмір тексту:

Коли погода різко змінюється, важливо уникати будь-яких перевантажень, як фізичних, так і емоційних.

Оскільки у кожного з нас свої «больові точки», то заздалегідь запасіться усіма необхідними вам медикаментами, але не порушуйте рекомендації лікаря при їх прийомі. Ще краще купити в аптеці трав'яні чаї і збори, і починати пити їх не чекаючи мігрені, болю в суглобах і так далі. Не забувайте також про заспокійливі збори і для підвищення імунітету.

«Обмежте себе від всіх стресових факторів хоча б на кілька днів, не лоскочучи собі нерви і не дивіться фільми жахів, які не стрибайте з парашутом, що не спілкуйтеся з неприємними людьми. Не ходіть по розпродажах, якщо турбуєтеся через те, що не на всі вистачає грошей і т. Якщо ви займаєтеся спортом, то тренування в тренажерному залі або силовий фітнес краще замінити йогою або зарядкою в комфортних домашніх умовах. А ось зовсім відмовлятися від фізичного навантаження не варто. По-перше, посильні вправи поліпшують тонус судин, по-друге, вони сприяють виробленню ендорфіну - гормону, який підвищує настрій », - каже лікар.Допоможе також простий легкий масаж комірцевої зони, який зніме важкість, також він ефективний при головних болях і запамороченнях і прекрасно піднімає настрій.

Якщо ви схильні до різких перепадів артеріального тиску, знайдіть час кілька разів протягом дня відпочивати в горизонтальному положенні, хоча б хвилин по 10-15. І не забувайте про користь контрастного душу, тільки без різких перепадів, а з поступовим зниженням температури води.

ru. golos. ua.

Ключові слова:.

Джерело: NeBoley.com.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь