Російські найманці, які постраждали під час удару США в Сирії, лікуються в госпіталях Міноборони

14 лютого 2018, 22:56 | Здоров'я
фото с glavnoe.ua
Розмір тексту:

Десятки росіян, які постраждали в результаті удару коаліції США по проурядових сил в Сирії, перебувають на лікуванні в госпіталях Міноборони. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на два джерела, які підтримують з ними зв'язок.

Співрозмовники агентства розповіли, що поранені лікуються у військових госпіталях Москви і Санкт-Петербурга. Один з них додав, що число загиблих продовжує зростати, тому що деякі вмирають від отриманих поранень.

Керівник незареєстрованої партії «Інша Росія» Олександр Аверін також розповів «Інтерфаксу», що поранені в результаті удару коаліції США росіяни зараз знаходяться в лікарнях Москви і Санкт-Петербурга.

Коаліція США 7 лютого завдала удару по проурядових сил в Сирії. Це сталося після того, як організований загін з 500 чоловік атакував позиції «сирійських демократичних сил», яких підтримує коаліція.ЗМІ повідомляють, що під удар коаліції потрапили російські найманці, які боролися на стороні проурядових сил, але офіційно це інформацію не підтверджувалася. За різними даними, в результаті загинули від 13 до 217 росіян. У Міноборони заявили, що при ударі загинули тільки сирійці.

Група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT) назвала імена сімох загиблих при ударі міжнародної коаліції. Всі вони, за даними CIT, були найманцями «ПВК Вагнера».

Джерело: glavnoe.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь