Призов до Криму: віруючих примушують "змінити віру"

19 червня 2017, 18:33 | Політика
фото с glavnoe.ua
Розмір тексту:

Свідки Єгови опублікували на своєму сайті скрин порядку, в якій їх послідовника зобов'язали з'явитися до військового комісаріату Бахчисарайського району «на заходи, пов'язані з призовом на військову службу», і для надання документів про зміну віросповідання. Стверджується, що всього було дві такі повістки.

У релігійної організації уточнили, що 9 червня в комісаріаті призовнику запропонували пройти альтернативну цивільну службу. Він погодився, додавши, що давно цього домагався, проте потім чоловікові нібито заявили, що таке право буде надано тільки за умови зречення від його релігійних поглядів.

«Віруючій не пояснили, в яку саме віру він повинен перейти, а також де отримати такі документи, але додали, що в разі відмови він піде під суд», - наголошується в повідомленні.

Військовий комісар Бахчисарайського району Криму Павло Врублевський заявив, що не підписував повістку з вимогою від призовника надати документи про зміну віри.

Про це він повідомив радіостанції «Говорить Москва» в понеділок, 19 червня.

«Написи ніхто з моїх співробітників не робив. Я офіційно звернувся до органів ФСБ, щоб провести розслідування за фактом підробки документів, за фактом образи моєї честі і гідності », - зазначив Врублевський. Він звернув увагу, що слова про «зміну віри» написані від руки. «Весь текст йде стандартним способом, а напис зроблено рукою, невстановленою особою. Як я можу відповідати за дії невстановленої особи? »- сказав військовий комісар.

Джерело: glavnoe.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь