З ким воюють і кого захищають в Сирії так звані партнери?

14 листопада 2017, 18:01 | Політика
фото с Life-News.Ru
Розмір тексту:

«Ісламська держава» доживає останні дні, стрімкий наступ урядових військ на Абу-Кемаль ще раз показало, хто і чиї інтереси захищає в Сирії. США не просто відмовилися бомбити колону бойовиків, відступаючу з останнього оплоту ІГ, літаки коаліції намагалися заважати пілотам російських ВКС добивати бойовиків, щоб не дати тероризму відродитися.

Вся справа в тому, що в уряду Сирії і США різні цілі. Перше дійсно бореться за свою державу, проти тероризму, для чого і звернулося за допомогою до Росії. А ось США хотіло створити на східному березі Євфрату зону з проамериканськими органами влади, непідконтрольну уряду країни. В Абу-Кемаля були виявлені навіть підготовлені для сил СДС (сирійських демократичних сил) прапори. Не вийшло, але бойовиків дуже хотілося врятувати. Літаки коаліції навіть входили в повітряний простір над 15-кілометровою зоною навколо Абу-Кемаль, щоб перешкодити роботі російських ВКС. Порушувався раніше схвалений Центром спільних повітряних операцій на авіабазі Ель-Удейд в Катарі заборона на польоти літаків коаліції в цій зоні. А про нанесення ударів по відступаючої колоні бойовиків пілотами коаліції і говорити не доводиться. Колона відступала до сирійсько-іракського кордону, щоб здатися в полон. А тепер, здавшись добровільно в полон, вони підпадають під положення Женевської конвенції "Про поводження з військовополоненими". І де вони «спливуть» залишається тільки здогадуватися. Це дуже нагадує 1945 рік, коли гітлерівці цілими частинами здавалися союзникам.

На запит, чому по колонах бойовиків, що виходять з важкою технікою, що не наносяться удари, чому їм дозволяють перегруповуватися в зоні, підконтрольній міжнародної коаліції для нанесення нових ударів по урядовим військам, виразної відповіді отримати не вдалося.

У Міністерстві оборони прийшли до висновку: «Дані факти є незаперечним підтвердженням того, що Сполучені Штати, імітуючи для світової спільноти непримиренну боротьбу з міжнародним тероризмом, на ділі забезпечують прикриття боєздатних загонів ІГІЛ для відновлення їх боєздатності, перегрупування і використання їх в просуванні американських інтересів на Близькому Сході ».

Глава Пентагону Джеймс Меттіс заявив, що ООН дозволила. Військам США увійти на територію Сирії. Однак генерал лукавить, ООН тільки приймала резолюції, спрямовані проти ІГІЛ, але Радбез ООН не давав США ніякого дозволу на проведення військових операцій в Сирії. Більш того, у Пентагону немає навіть дозволу конгресу на ведення бойових дій в регіоні.

Президент Туреччини Тайіп Ердоган запропонував вивести з Сирії все іноземні підрозділи.

На що перший заступник голови Комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич резонно відповів, що військові США і Росії мають різний статус в Сирії. «Ми знаходимося там на прохання законного уряду у відповідності з усіма міжнародними нормами. Американці - тільки тому, що вони так захотіли, керуючись виключно своїми інтересами », - сказав Клінцевіч. «Політичне врегулювання кризи в цій країні можливо лише після повної перемоги над ІГ (організація заборонена в Росії)».

Джерело: Life-News.RuДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь