Придністров'я може увійти до складу України чи Молдови, - Додон

14 листопада 2017, 20:25 | Політика
фото с УРА-Информ
Розмір тексту:

Про це президент держави заявив в інтерв'ю "Независимой газете". Згідно зі словами Додона, Придністров'я і Молдова повинні мати загальну державність, але кожен свою владу.

Разом з тим президент молів вважає, що всі повноваження, які сьогодні є у Придністров'я, необхідно залишити. Зокрема, це парламент, президента, уряд, прапор.

"З Придністровського бюджету ми ні копійки брати не повинні. У нас повинна бути загальна державність, загальна бюджетна, банківська системи, спільна зовнішня політика ... Загальні кордону ", - заявив Додон.Також він назвав дві умови для об'єднання Молдови і Придністров'я.

"Можна домовитися з Тирасполем, у нього два сценарії: або стати частиною України, або Молдови. Упевнений, що для Придністров'я краще бути частиною Республіки Молдова. Отримати незалежність або стати суб'єктом Російської Федерації для Придністров'я нереально ", - сказав Додон.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", уряд Молдови схвалив законопроект про загальні гігієнічні вимоги до продуктів харчування.

Джерело: УРА-ИнформДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь