Підсумки поїздки в Росію засновника філії ЦРУ

14 січня 2018, 07:39 | Політика
фото с Life-News.Ru
Розмір тексту:

Підсумком поїздки в Росію Джорджа Фрідмана, якого називають творцем найбільшої приватної розвідувальної компанії світу (Statfor називають приватним філією американського ЦРУ), став цікавий доповідь. Фрідман зустрічався в Росії не тільки з фахівцями і російськими колегами, а й простими громадянами. 9 грудня Фрідман прочитав лекцію в МДІМВ.

Розвідник вважає, що в США ніколи по-справжньому не розуміли Росію, та й не зможуть зрозуміти, оскільки Вашингтон в цьому питанні дуже консервативний. Дії США проти Росії в цілому Фрідман назвав неефективними. «Росіяни на генному рівні витривалішими американців», - зазначає автор доповіді. Санкції, оголошені Росії, Фрідман називає майже марними, при цьому негативно впливають на економіку самих США і їх союзників в Європі. Больовий поріг Росії при економічному тиску Заходу або вищий, ніж у інших, або його взагалі не існує.

У доповіді зазначено, що для Росії дії на Україні не є наступом, а лише обороною. Крим Фрідман називає історичною частиною Росії, де російська армія була присутня згідно з договором. Тому ніякого вторгнення не було. Було твердження реального стану речей. Та й створення російськомовної автономії на Україні Фрідман назвав варіантом вирішення проблеми, аргументувавши свої слова наявністю автономії Квебек в Канаді.

На закінчення доповіді Фрідман пише, що в разі військових дій проти Росії у солдатів США буде тільки вибір: одразу вбити росіян або не чіпати їх взагалі.

Ну а якщо врахувати, що російських вбити дуже важко, зломити дух російських практично неможливо, то набагато простіше не конфліктувати з Росією взагалі. "Сила росіян в тому, що вони можуть витримати те, що б зламало інші народи", - пише Фрідман. Він зазначає, що при реальній зовнішній загрозі в Росії народ підтримає будь-яке російське уряд.

Strategic Forecasting Inc. - американська приватна розвідувально-аналітична компанія, яка залучається ЦРУ для політичного прогнозування та розроблення планів "кольорових революцій".

Джерело: Life-News.RuДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь