Клімкін: Позиція Росії щодо миротворців на Донбасі стала ще гірше

12 червня 2018, 17:39 | Політика
фото с glavnoe.ua
Розмір тексту:

Зустріч глав МЗС у нормандському форматі показала абсолютно різні позиції сторін в питанні розміщення миротворчої місії на Донбасі, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін після переговорів в Берліні, пише Укрінформ.

«Ми обговорили можливий формат нашої миротворчої місії. Поки що позиції знаходяться в різних всесвітів », - сказав він.

За словами Клімкіна, Росія пропонує «тотально фейковий місію», з фейковий захистом представників Спеціальної моніторингової місії.

Українська позиція полягає в тому, що це повинна бути реальна місія з реальним мандатом для всього Донбасу, яка впливає на ситуацію. Вона повинна поступово перебирати контроль на всій окупованій території і матиме мандат щодо роззброєння та контролю над відведенням важкої зброї спільно з ОБСЄ.Глава українського зовнішньополітичного відомства підкреслив, що позиція Москви з миротворчої місії на Донбасі стала ще гірше, ніж була спочатку. Тепер Кремль наполягає на тому, що миротворці можуть тільки «супроводжувати» спостерігачів ОБСЄ уздовж лінії зіткнення і на окупованій території, але не будуть здатні робити нічого іншого.

Нагадаємо, зустріч глав МЗС Франції, Німеччини, України та Росії тривала 4,5 години в Берліні. Перша за 16 місяців зустріч проходила в закритому для преси форматі.

Джерело: glavnoe.uaДодати коментар
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
 Введіть вірну відповідь