Image default
Без категорії

Amazon підвищила мінімальну зарплату в Німеччині до 12 євро на годину

Компанія Amazon підняла мінімальну заробітну плату на своїх складах в Німеччині до 12 євро ($15) на годину.
Як повідомляє Reuters, Німеччина є найбільшим ринком Amazon після США, і профспілка Verdi з 2013 року організовує страйки на Amazon в країні на знак протесту проти низької оплати праці і поганих умов.
Підвищення заробітної плати вступає в силу з липня.
Заробітна плата Amazon перевищує нинішню «мінімалку» в Німеччині, яка складає 9,50 євро на годину. Але працівники американської компанії в ФРН регулярно страйкують.
Офіційний представник профспілки Verdi сказав, що це мінімальне збільшення, яке компанія могла зробити після того, як «заробила пристойну копійку за останні місяці», і що зарплата як і раніше не відповідає її вимогам для багатьох співробітників.
Представник Amazon в Німеччині сказав, що всі співробітники отримають підвищення, а Amazon додав, що подальше підвищення заплановано на майбутнє.
Нагадаємо: чистий прибуток Amazonм виріс до $8,1 млрд в І кварталі, що більш ніж утричі перевищує показник у $2,5 млрд роком раніше.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy