Image default
Без категорії

Apple вперше за 4 роки стала лідером за кількістю проданих смартфонів

Apple вперше з 2016 року піднялася на перше місце в рейтингу найбільших виробників смартфонів у світі за кількістю проданих пристроїв у четвертому кварталі року, випливає з даних дослідницької компанії Gartner, на яку посилається Forbes.
За останні три місяці 2020 року Apple продала майже 80 млн смартфонів, стверджує Gartner. Частка Apple на ринку за квартал склала 20,8%. Приріст порівняно з четвертим кварталом 2019 року склав 14,9%.
Apple допоміг запуск iPhone з 5G: мільйони клієнтів, які чекали технологію в iPhone, нарешті вирішили оновити свої старі пристрої, заявила Financial Times провідний аналітик Gartner по Apple Аннетт Циммерман. На її думку, позитивна тенденція для Apple продовжиться і в першому кварталі 2021 року, на який припав новий рік у Китаї, і в наступні місяці – у міру відновлення економіки.
Samsung поступився лідерством і опустився на другу сходинку. Компанія змогла реалізувати майже на 12% менше смартфонів за четвертий квартал порівняно з кінцем 2019 року.
Samsung продала 62 млн пристроїв – на них припали 16,2% ринку.
Третє і четверте місце дісталося китайським Xiaomi і Oppo відповідно, які конкурують з Samsung в середній ціновій категорії. Xiaomi додав за рік 33,9% продажів, Oppo – 12,9%.
На п’яте місце відкотився Huawei. Його продажі, за підрахунками Gartner, за квартал скоротилися на 41% в порівнянні з кінцем 2019 року. Компанія потрапила під санкції США, через що втратила доступу до сервісів Google. Вперше з 2013 року китайська компанія опинилася за межами першої четвірки провідних виробників смартфонів.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy