Image default
Без категорії

Audi представила концепт електричного седана A6 E-Tron з пробігом 700 км

Седан Audi А6 E-Tron, який з’явиться на всіх великих ринках світу, буде збиратися на базі нової електричної платформи PPE, спільної для Audi і Porsche, яка суттєво пришвидшить збирання електромобілів. Німецький виробник обіцяє, що запасу енергії у A6 E-Tron вистачить на 700 км, пише HighTech Plus з посиланням на The Verge.
Компанія Audi представила концепт A6 E-Tron на автошоу в Шанхаї.
Audi і Porsche, два бренди Volkswagen, почали створення спільної платформи для електромобілів рік тому. Premium Platform Electric, або PPE, як її називають, стала щонайменше четвертої платформою, яку розробляє Audi. Для оригінального E-Tron і E-Tron Sportback компанія адаптувала одну зі своїх платформ з двигунами внутрішнього згорання (ДВЗ).
До власних розробок інженерів Audi належить вдосконалена система фар Digital Matrix LED, здатна надавати променю світла специфічні форми, проектувати анімацію на дорогу і відеоігри – на стіну будинку або двері гаража.
 Крім того, бічні світлодіоди показують всілякі повідомлення, від вітань водієві та пасажирам до попереджень мотоциклістам про те, що двері ось-ось відчиняться.
Концепт дає загальне уявлення про те, чого очікувати від серійної моделі A6 E-Tron. До того ж, є можливість вперше поглянути на те, яким приблизно буде електромобіль на платформі PPE – тій самій, на якій, імовірно, компанія буде збирати й інші седани класу А.
Нагадаємо, Fisker і Foxconn спільно розроблять електромобіль, що коштуватиме дешевше $30 000.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy