Image default
Без категорії

Банк Англії визнав законною bail-in єврооблігацій ПриватБанку на $595 млн

Центральний банк Англії визнав законною процедуру примусової конвертації в акції банку (bail-in) трьох випусків єврооблігацій Приватбанку на суму $595 млн Національним банком (НБУ) у процесі націоналізації фінустанови у 2016 році. Про це повідомляється на сайті НБУ.
Рішення Банку Англії стосується застосування процедури bail-in щодо чотирьох позик, наданих UK SPV Credit Finance plc ПриватБанку.
Облігації були випущені спеціальною компанією (SPV), зареєстрованою у Великобританії.
Згодом НБУ надіслав запит до Банку Англії щодо визнання відповідної процедури.
Зазначається, що відповідно до розділу 89H Закону про банківську діяльність 2009 року Банк Англії провів аналіз, аби встановити, чи можна в цілому порівняти процедуру bail-in третьої країни з британською процедурою банкрутства з огляду на її цілі та очікувані результати.
Відтак, згідно з законодавством, Банк Англії вирішив визнати bail-in єврооблігацій ПриватБанку, а Казначейство Її Величності погодило дане рішення, йдеться у заяві.
Нагадаємо: єврооблігації з погашенням у 2021 році були емітовані через ICBC Standard Bank Plc (Велика Британія), однак під час їх реструктуризації цей борг був переоформлений на UK SPV Credit Finance plc.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy