Image default
Без категорії

Банк JPMorgan зупинить пожертвування на адресу республіканців, які підтримали Трампа

Один з найбільших банків США JPMorgan згорне програму пожертвувань для конгресменів з Республіканської партії, які голосували проти визнання перемоги Джо Байдена на президентських виборах. Про це йдеться у внутрішньому меморандумі банку, передає Reuters, на яке посилається The Bell.
Банк JPMorgan призупинив політичні пожертвування майже відразу після штурму Капітолію прихильниками екс-президента Дональда Трампа 6 січня. В результаті тих подій загинули п’ять осіб. Крім JPMorgan програму пожертвувань також тимчасово згорнули Citigroup, страхова компанія Blue Cross і мережа готелів Marriott.
Того дня 147 республіканців з Палати представників Конгресу проголосували проти затвердження рішення колегії вибірників про перемогу Байдена.
У червні JPMorgan відновить свою програму, але не по відношенню до тих членів Республіканської партії, які відмовилися підтримати перемогу Байдена.
«Це був унікальний та історичний момент, коли, на нашу думку, країні гостро потрібно було, щоб наші обрані посадові особи відклали в сторону вкорінені розбіжності і продемонстрували єдність», – йдеться в меморандумі JPMorgan.
Замороження політичних пожертв триватиме до закінчення виборчого циклу 2021-2022 років. Після листопадових проміжних виборів JPMorgan знову розгляне питання про відновлення пожертвувань республіканцям. Крім того, керівництво банку прийняло рішення розширити обсяг пожертвувань для тих законодавців, які займаються вирішенням проблем, пов’язаних із расовою нерівністю.
Нагадаємо, глава JPMorgan прогнозує трирічний економічний бум в США.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy