Image default
Без категорії

BMW і Mercedes почали рік з рекордних продажів

Німецькі автовиробники BMW AG та MercedesBenz і повідомили про рекордні поставки автомобілів в першому кварталі, в основному завдяки вибухового попиту в Китаї. Як повідомляє Bloomberg, обидві компанії також отримали великий імпульс від нещодавно представлених гібридних і повністю електричних транспортних засобів.
Продажі автомобілів BMW, Mini і Rolls-Royce виросли більш ніж на третину до 636 606 автомобілів за квартал. Поставки в Китай майже подвоїлися, а з випуском позашляховиків iX та купе i4 протягом нинішнього року компанія планує передати клієнтам понад 100 000 повністю електричних автомобілів у 2021 році.
Продажі Mercedes підскочили на 22% до 581 270 одиниць, при цьому основний підрозділ Daimler AG повідомив про зростання поставок в Китай на 60%. Компанія отримала близько 20 000 замовлень на повністю електричний компактний EQA і представить ще три електромобілі в цьому році, починаючи з флагманського седана EQS на наступному тижні.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy