Image default
Без категорії

Bosch відзвітувала про рекордний обсяг продажів у 130 млн євро

Компанія Bosch в Україні за підсумками 2020 року наростила обсяг продажів до 130 млн євро, що на 7% більше, ніж торік. Про це йдеться у пресрелізі компанії.
«2020 рік був сповнений викликів і для Bosch в Україні. Однак, нам вдалося завершити його набагато краще, ніж очікувалося, в основному завдяки швидкій трансформації нашого бізнесу в онлайн та ефективному спілкуванню з клієнтами та працівниками в умовах «нової нормальності», – зауважив генеральний директор компанії Віталій Бульда.
Зазначається, що сектор Мобільні рішення завершив 2020 рік зі зростанням на майже 29% у порівнянні з попереднім роком. Такому результату посприяло поповнення в лінійці автообладнання.
Бізнес-сектор Енергетичні та Будівельні технології у 2020 році продемонстрував зростання продажів у порівнянні з минулим роком.
«Активна діяльність відбувалася в напрямку пожежної безпеки, а саме забезпеченні провідними системами безпеки офісні будівлі та ТРЦ в Україні. Вперше була встановлена IP-система пожежного сповіщення», – зазначається у повідомленні.
Департамент Опалювальні системи також збільшив об’єми продажів, а кількість реалізованих проєктів в промисловому секторі зросла на 30% у порівнянні з попереднім роком. Підрозділ Індустріальні та мобільні технології Bosch Rexroth зберіг показник на рівні докризового. 
«Відчувалося часткове зниження активності клієнтів, особливо у другій половині року. Найбільш активними були замовники з аграрного сектору, особливо в сегменті запчастин для сільськогосподарської та будівельної техніки», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що підрозділ Електроінструменти запровадив послугу online запису на ремонт. У 2020 році понад 97% замовлень було отримано через спеціальний портал, на якому клієнт має можливість цілодобово розміщувати замовлення. 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy