Image default
Без категорії

“День Перемоги” у Казахстані перенесли на наступний рік через COVID-19

КИЇВ. 8 травня. Казахстан переносить на наступний рік урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги в зв’язку з серйозною епідеміологічною ситуацією в республіці. Про це повідомив прессекретар президента Казахстану Берік Уалі у себе в Facebook, передає Цитата
“У зв’язку з серйозною епідеміологічною ситуацією було прийнято рішення перенести на наступний рік традиційні урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги. Президент звернеться до співвітчизників з привітанням”, – написав він.
Деталі
За словами прессекретаря, в зв’язку зі святом ветеранам війни за розпорядженням Президента було надано матеріальну допомогу.
Доповнення
8 травня в світі відзначають відразу дві пам’ятні дати: День Перемоги в Європі і День пам’яті і примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. А 9 травня в цьому році відзначать 76-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
В Україні в пам’ятні дати заплановані церемонії покладання квітів, тематичні виставки, зустрічі з ветеранами бойових дій тощо.
Нагадаємо
Щоб забезпечити безпеку всіх учасників заходів 9 травня, до охорони правопорядку будуть залучені понад 11 тис. правоохоронців.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy