Image default
Без категорії

Держсекретар США стурбований відставанням США від Китаю в галузі відновлюваної енергії

Держсекретар США Ентоні Блінкен висловив побоювання у зв’язку з можливим відставанням США від Китаю в галузі виробництва відновлюваної електроенергії. Він наголосив на намірі своєї країни очолити глобальні зусилля щодо рішення проблеми зміни клімату, пише NHK World Japan.
Блінкен виступив із промовою напередодні саміту зі зміни клімату, який пройде в четвер і п’ятницю в режимі онлайн. Саміт проходитиме під головуванням президента США Джо Байдена; в ньому візьмуть участь 40 світових лідерів.
Блінкен сказав, що Китай є найбільшим виробником і експортером сонячних панелей, вітряних турбін, акумуляторів і електромобілів.
 «Якщо ми їх не наздоженемо, Америка втратить шанс сформувати майбутнє світового клімату таким чином, щоб це відповідало нашим інтересам і цінностям», – зазначив Блінкен.
Він сказав, що якщо країни будуть продовжувати покладатися на вугілля й інвестувати в електростанції, що працюють на вугіллі, США пояснять їм, наскільки «шкідливими» є ці дії.
Як повідомлялося, МЕА попередило про стрімке збільшення світових викидів CO2, пов’язаних з енергетикою.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy