Image default
Без категорії

Експерти зʼясували причини масштабного збою в роботі сайтів Reddit, CNN, The Guardian, BBC та ін.

Сайти соцмереж, компаній, ЗМІ та популярні інтернет-форуми працюють з перебоями в зв’язку зі збоєм роботи в Fastly, популярному CDN-провайдері, повідомляє Інтерфаксз посиланням на TechCrunch.
За даними порталу, збої відбуваються, зокрема, в роботі Reddit, Spotify, Twitch, Stack Overflow, GitHub, gov.uk, Hulu, HBO Max, Quora, PayPal, Vimeo, Shopify і сайтів CNN, The Guardian, The New York Times, BBC, Financial Times, а також Amazon.
«За словами менеджера з продукту Financial Times, причиною є збій в Fastly, популярному провайдері CDN», – вказує TechCrunch.
Провайдер хмарних обчислень Fastly підтвердив наявність проблеми, яка у вівторок викликала збій в роботі ряду великих світових сайтів, і вже виправив виникли неполадки.
«Проблему виявлено і виправлено», – йдеться на сайті статусу служби Fastly. При цьому в повідомленні наголошується, що користувачі можуть зазнавати труднощів з користуванням сайтів в міру відновлення роботи.
«Зараз ми вивчаємо можливий вплив на продуктивність наших послуг CDN», – зазначається в повідомленні.
Як зазначається, CDN (Content Delivery Network, мережа доставки контенту) – це географічно розподілені мережі, завдяки яким користувачі можуть завантажувати контент відчутно швидше. Згодом в мережі CDN почали додавати додаткові функції, такі як балансування навантаження, захист від DDoS-атак, брандмауери і т.п. Популярні CDN включають Fastly, Cloudflare, CloudFront на Amazon Web Services і Akamai, пише Techcrunch.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy