Image default
Без категорії

Естонський таксі-сервіс Bolt вийшов на ринок каршерінгу

Bolt збирається інвестувати 20 млн євро ($24 млн) в запуск каршерінгу (автомобілі в оренду) Bolt Drive в Європі 2021 році, пише vc.ru  з посиланням на CNBC.
Спочатку сервіс буде працювати в пілотному режимі в Талліні, де знаходиться штаб-квартира компанії. Представник Bolt повідомив, що якщо проект буде успішним, в 2021 році Bolt Drive вийде на кілька інших європейських ринків.
Компанія надасть для оренди близько 500 автомобілів, в тому числі моделі Toyota Yaris, Volkswagen Golf і Skoda Scala, а також більші автомобілі, такі Toyota CHR, Volkswagen Troc і Skoda Kamiq. Для оренди будуть доступні також і електромобілі.
Вартість послуги залежатиме від марки автомобіля. Наприклад, оренда Toyota Yaris буде коштувати 0,07 євро за хвилину (максимум 3,90 євро на годину) і 0,15 євро за кілометр. Якщо орендувати автомобіль на дві години для поїздки на 10 км, водій заплатить 9,30 євро. Платити за парковку чи бензин не потрібно.
Крім таксі, у Bolt є сервіс оренди електровелосипедів та доставки їжі. Під брендом Bolt компанія також пропонує оренду самокатів.
Як повідомлялося, Bolt тестує каршерінговий сервіс в Естонії, в Україні його можуть запустити в 2022 році.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy