Image default
Без категорії

Facebook вирішила з’єднати Південно-Східну Азію і Північну Америку новими підводними кабелями

Facebook повідомила, що планує прокласти два нових підводних кабелі для з’єднання Сінгапуру, Індонезії та Північної Америки в рамках спільного проєкту за участю Google і регіональних телекомунікаційних компаній. Як повідомляє Reuters, нові кабелі покликані збільшити пропускну здатність інтернет-з’єднання між регіонами.
«Перші два кабелі під назвами Echo і Bifrost пройдуть за новим різноманітним маршрутом, який перетинатиме Яванське море. Вони збільшать загальну підводну пропускну здатність в транстихоокеанському регіоні приблизно на 70%», – сказав віцепрезидент Facebook з мережних інвестицій Кевін Сальвадорі.
Він відмовився розкривати розмір інвестицій, але сказав, що це «дуже істотний вклад для нас в Південно-Східній Азії».
Кабелі, за його словами, будуть першими, які безпосередньо з’єднають Північну Америку з деякими з основних частин Індонезії, а також поліпшать зв’язність центральних і східних провінцій четвертої за чисельністю населення країни у світі.
Сальвадорі сказав, що проєкт Echo реалізується в партнерстві з Google і індонезійською телекомунікаційною компанією XL Axiata. Він повинен бути завершений до 2023 року.
Проєкт Bifrost здійснюється в партнерстві з Telin, дочірньою компанією індонезійської Telkom, і сінгапурським конгломератом Keppel. Він повинен бути завершений до 2024 року.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy