Image default
Без категорії

Google вирішила залишити на постійній дистанційній роботі 20% співробітників

Приблизно 20% співробітників Google залишаться на дистанційній роботі на постійній основі навіть після пандемії, повідомляється в зверненні гендиректора Alphabet і Google Сундара Пічаї.
«Близько 60% співробітників Google будуть збиратися в офісі кілька днів на тиждень, ще 20% будуть працювати в нових офісах, а 20% будуть працювати з дому», – пояснив глава компанії, пише Forbes.
Google планує перейти до формату гібридного робочого тижня, коли більшість співробітників Google три дні працюватимуть в офісі і два дні – там, де їм зручніше. При цьому деяким фахівцям може знадобитися перебувати в офісі більше трьох днів на тиждень, залежно від їхніх робочих обов’язків.
Крім того, співробітники зможуть подати заявку на переведення в офіс компанії в іншому місті або дистанційну роботу: якщо це не вплине на ефективність їх роботи, то керівництво може схвалити таке прохання. Компанія стверджує, що при останніх двох варіантах зарплату співробітника скорегують відповідно «до нового місця розташування».
У майбутньому планується, що до чотирьох тижнів на рік співробітники Google зможуть тимчасово працювати не в основному офісі, а з будь-якої точки світу після схвалення керівництва.
Компанія також буде надавати додаткові вихідні, називаючи їх днями «перезавантаження», найближчий з яких призначений на 28 травня.
«Майбутнє роботи – гнучкість. Зміни, про які йдеться вище, – це відправна точка, яка допоможе нам робити свою роботу якнайкраще і отримувати від неї задоволення», – йдеться в повідомленні Пічаї.
Нагадаємо, Google Earth додала функцію Timelapse – можна побачити, як забудовувалися міста в останні 37 років.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy