Image default
Без категорії

Hyundai скорочує лінійку з двигунами внутрішнього згоряння і інвестує в електромобілі – Reuters

Корейська Hyundai Motor Group скоротить кількість моделей двигунів внутрішнього згоряння у своїй лінійці, щоб вивільнити ресурси для інвестицій в електромобілі. Про це повідомили Reutersдвоє джерел.
Цей крок призведе до скорочення на 50% моделей, що працюють на викопному паливі, сказало одне з джерел, додавши, що стратегія була схвалена вищим керівництвом в березні.
«Це важливий бізнес-крок, який в першу чергу дозволяє вивільнити ресурси НДДКР, щоб зосередитися на іншому: електродвигунах, батареях, паливних елементах», – сказав він, не уточнивши часових термінів для реалізації запланованого.
Хоча Hyundai не відповіла на запит Reuters про свої плани, в електронному листі компанія повідомила, що прискорює впровадження екологічно чистих транспортних засобів, таких як автомобілі на водневих паливних елементах і електрокари. Автовиробник додав, що він націлений на поступове розширення пропозиції акумуляторних електромобілів на ключових ринках, таких як США, Європа і Китай, з метою повної електрифікації до 2040 року.
Як відомо, PSA Group заявила в листопаді, незадовго до злиття з Fiat Chrysler і утворення Stellantis, що більше не інвестує у двигуни внутрішнього згоряння.
Як повідомлялось, Volvo оголосила, що з 2030 року випускатиме виключно електрокари.
Нагадаємо: Ford Motor заявила, що до 2030 року її модельний ряд у Європібуде повністю електричним.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy