Image default
Без категорії

Конгресмени США попросили соцмережі заархівувати докази воєнних злочинів росії

Чотири високопоставлені демократи Конгресу США направили офіційні запити YouTube, TikTok, Twitter і Meta з проханням заархівувати контент, який містить докази воєнних злочинів росії в Україні. Про це повідомляє The Insider з посиланням на NBC News.
Листи підписали члени Палати представників: голова комітету з нагляду Керолін Мелоні, голова комітету із закордонних справ Грегорі Мікс, голова підкомітету з національної безпеки Стівен Лінч, голова підкомітету з Європи, енергетики, навколишнього середовища та кібербезпеки Вільям Кітінг.
Вони звернулися до керівників соцмереж з проханням помічати відповідний контент як такий, «що містить потенційні докази воєнних злочинів та інших злочинів».
«Ми стурбовані тим, що автоматизовані системи та процеси, які соцмережі часто використовують для видалення повідомлень, що містять жорстокий та графічний контент, можуть призвести до втрати важливих матеріалів, що містять докази потенційних порушень прав людини та військових злочинів», – йдеться у листах.
NBC зазначає, що хоч подібні звернення і не мають юридичної сили, соцмережі, як правило, йдуть назустріч. Так, після звільнення Бучі від російської окупації в соцмережах почали публікувати матеріали про геноцид, влаштований у місті російськими військовими.
Facebook заблокував пов’язані з цим хештеги, проте швидко виявив недолік у своїх автоматизованих системах і виправив помилку.
Як повідомлялося, Латвія заблокує кілька великих російських соцмереж – зокрема, «ВКонтакте» і «Одноклассники».

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy