Image default
Без категорії

Китай проводить перепис населення: результати оприлюднять 11 травня

КИЇВ. 9 травня.  Китай оприлюднить результати свого перепису, який відбувається раз на десять років, проведеного наприкінці минулого року 11 травня. Про це пише УНН з посиланням на Reuters. Деталі
Чиновники бюро перепису та статистики проінформують про результати перепису 11 травня, йдеться у повідомленні Управління інформації Державної ради в неділю.
Раніше Національне бюро статистики заявляло, що результати будуть оприлюднені на брифінгу для ЗМІ, запланованому на початок квітня. Пізніше він заявив, що оголошення було відкладено, оскільки потрібно провести більше підготовчої роботи.
Нагадаємо
У Чехії 27 березня розпочався загальнодержавний перепис населення, який в обов’язковому порядку стосується як чеських громадян, так і іноземців з правом постійного чи тимчасового – до 90 днів, проживання в Чехії. Населення в Україні за підсумками першого місяця 2021 року сягало 41,55 млн осіб, скоротившись за січень на 33,5 тис. осіб.
Кількість населення Землі постійно зростає і наближається до 7,3 млрд людей.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy