Image default
Без категорії

Китайський таксі-сервіс Didi запланував IPO в Нью-Йорку при оцінці в $100 млрд

Китайська Didi Chuxing вибере нью-йоркську біржу для свого IPO, повідомило Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з питанням. У жовтні видання вказувало, що компанія розглядає для розміщення акцій Гонконг, пише vc.ru.
Якщо таксі-сервіс проведе успішне IPO з оцінкою не менше $100 млрд в США, то він також розгляне можливість вторинного лістингу в Гонконзі, кажуть джерела. За їх словами, Didi також обговорювала можливість лістингу через спеціальну компанію (SPAC), але цей варіант менш імовірний.
Співрозмовники видання додали, компанія віддасть перевагу НьюЙорку тому, що у випадку IPO в Гонконзі вона може зіткнутися з більш жорсткою перевіркою. Didi вже штрафували за використання неліцензійних транспортних засобів, пише Reuters.
Одне з джерел зазначило, що в НьюЙорку також більш передбачувані темпи лістингу і більший обсяг капіталу. При IPO в Гонконзі оцінка компанії могла бути близько $60 млрд, писало Reuters у жовтні.
Didi розвиває сервіс таксі, каршерінгу, сервіс оренди велосипедів та інші. Компанію підтримують SoftBank, Alibaba і Tencent.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy