Image default
Без категорії

LG буде підтримувати свої флагманські смартфони новою ОС після закриття підрозділу

Компанія LG продовжить технічно підтримувати свої флагманські смартфони навіть після закриття підрозділу з випуску мобільних пристроїв. Південнокорейський виробник продовжить випускати для пристроїв оновлення з новими версіями операційної системи Android, пише Коммерсант.
Смартфони серій G і V, Velvet, Wing, випущені в 2019 році і пізніше, отримають три нові версії Android. Оскільки пристрої вийшли на ринок з операційною системою Android 10, власники пристроїв можуть розраховувати на оновлення до Android 13.
Смартфони серій Stylo і K, що вийшли в 2020 році, також будуть оновлюватися. Для цих пристроїв, що працюють на Android 10, в LG пообіцяли підготувати апдейти до Android 11 і Android 12.
На початку квітня LG оголосила про те, що йде з ринку смартфонів. Південнокорейська компанія зосередить свої ресури на роботі в сфері електромобілів, інтернету речей і рішень для бізнесу.
Випуск смартфонів буде згорнуто до 31 липня цього року.
Як повідомлялося, користувачі мережі пишуть ностальгійні пости про смартфони LG, згадуючи все хорошее, що привнесла компанія в цю галузь.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy