Image default
Без категорії

McDonald’s заявила, що досягне гендерної рівності в компанії через 10 років

Американська McDonald’s Corp., найбільша в світі мережа ресторанів швидкого обслуговування, повідомила, що до кінця 2025 року McDonald’s має намір збільшити частку жінок на посадах старших директорів або вище до 45%, повідомляється в прес-релізі компанії, на який посилається Інтерфакс. Це приблизно на 8% перевищує показник 2020 року.
McDonald’s поставила за мету досягти гендерної рівності на керівних посадах до кінця 2030 року.
Крім того, компанія розраховує довести частку керівників в США з недостатньо представлених груп до 35% до кінця 2025 року, що приблизно на 6% вище показника за 2020 рік.
Починаючи з 2021 року, виконавчі віце-президенти компанії отримуватимуть винагороду за досягнення цих «кількісних показників, пов’язаних з управлінням людським капіталом», наголошується в повідомленні.
Котирування акцій McDonald’s змінюються незначно в ході попередніх торгів у понеділок. Ринкова вартість компанії за останній рік скоротилася на 0,6%, в той час як фондовий індекс Dow Jones Industrial Average додав 8,6% за цей період.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy