Image default
Без категорії

На кількох проспектах і вулицях Києва утворилися затори

КИЇВ. 10 червня. Станом на 8:20 четверга, 10 червня, у Києві утворилися затори на декількох проспектах і вулицях. Про це свідчать дані онлайн-сервісу Google Maps, передає Деталі
Так, на правому березі Києва рух усканено вулицями Вадима Гетьмана, Саксаганського, Щусєва, Олени Теліги, Семена Скляренка і Кирилівська.
Також затори є на вулицях Набережно-Хрещатицькій, Набережно-Рибальській, Набережному шосе. Незначне ускладнення руху є Володимирським спуском.
Окрім того, затори утворилися проспектами Героїв Сталінграда, Степана Бандери, Перемоги, Валерія Лобановського і на Голосіївському проспекті.
Тим часом, на лівому березі рух ускладнений проспектами Визволителів, Соборності, Миколи Бажана, Романа Шухевича та Броварським проспектом.
Також пробки фіксуються на вулиці Центральна і Дніпровській набережній.
Рух на всіх мостах, а саме – Північному, Південному, Патона, Метро і Дарницькому, ускаднено в напрямку правого берега.
Додамо
За прогнозом синоптиків, середня температура в червні цього року в Україні варіюватиметься від 18° до 22° тепла, що близько до кліматичної норми.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy