Image default
Без категорії

На кордоні Азербайджану і Вірменії військові влаштували перестрілку

КИЇВ. 10 червня. Міністерство оборони Вірменії повідомило, що збройні сили Азербайджану відкрили вогонь по вірменським військовим на кордоні в Гехаркунікскій області країни, передає Деталі
Міноборони Азербайджану, в свою чергу заявило, що Єреван навмисно загострює ситуацію на кордоні напередодні позачергових парламентських виборів в цій країні.
Позачергові парламентські вибори відбудуться у Вірменії 20 червня.
Міністерство оборони Вірменії розповсюдило повідомлення про обстріл підрозділів збройних сил Азербайджану в напрямку Кельбаджарського району на вірмено-азербайджанському державному кордоні. Факт обстрілу озброєними силами Вірменії позицій наших збройних сил знайшов своє підтвердження”, – заявляє військове відомство Азербайджану.
В результаті обстрілу загиблих і постраждалих серед особового складу азербайджанської армії немає.
“Цей факт ще раз доводить, що вірменська сторона навмисно продовжує політику загострення ситуації і здійснення військових провокацій на державному кордоні двох країн напередодні виборів. Відповідальність за інцидент повністю лежить на вірменській стороні”, – йдеться в заяві.
Доповнення
Ситуація на кордоні Вірменії та Азербайджану загострилася 12 травня.
Міноборони Вірменії повідомляло, що азербайджанські збройні сили спробували провести певні роботи “щодо уточнення меж” на одній з прикордонних ділянок.
У кінці травня міноборони Азербайджану заявило про затримання шістьох вірменських військових при спробі перейти кордон. Оборонне відомство Вірменії в свою чергу заявило, що шестеро військових були полонені, коли “проводили інженерні роботи на території, що охороняється військовою частини вірменських ВС на прикордонній ділянці Гехаркунікскій області” на кордоні з Азербайджаном.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy