Image default
Без категорії

NASA і Axiom Space підписали контракт на відправку туриста на МКС

КИЇВ. 8 травня. Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) і компанія Axiom Space підписали договір про відправку приватного мандрівника на Міжнародну космічну станцію. Про це йдеться в повідомленні на сайті NASA, передає Цитата
NASA і Axiom Space підписали договір на першу приватну місію астронавта на Міжнародну космічну станцію”, – йдеться в повідомленні.
Деталі
Повідомляється, що представники компанії проведуть телеконференцію зі ЗМІ в понеділок, 10 травня, щоб повідомити більш докладну інформацію про місію.
Політ місії під назвою Axiom Mission 1 (Axi-1) планується не раніше січня 2022 року. Екіпаж Axiom Space буде запущений з Космічного центру Кеннеді NASA у Флориді.
Нагадаємо
У листопаді минулого року перша група космічних туристів, яка в 2021 році відправиться на Міжнародну космічну станцію на кораблі, що належить SpaceX, яка підписала контракти.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy