Image default
Без категорії

Нова функція в Google Assistant допоможе знайти загублений iPhone

Google розповіла про нові функції, які з’являться у її голосового помічника на Android і iOS. Користувачі Apple отримають можливість знайти втрачений iPhone за допомогою помічника Google Assistant, пише iGuides.
Власники гаджетів на Android вже давно можуть використовувати Google Assistant для активації звукового сигналу на смартфоні, якщо не можуть його знайти. Аналогічна можливість присутня в сервісі Apple «Локатор».
Нова функція буде особливо корисна для користувачів, які використовують розумний динамік з підтримкою Google Assistant. Через нього можна віддати команду для відтворення сигналу на втрачений гаджет.
Для увімкнення оповіщення потрібно зробити запит «знайди мій телефон». Після цього iPhone почне видавати звуковий сигнал для пошуку.
Для відтворення такого звуку в екстрених ситуаціях, навіть коли на смартфоні увімкнено режим без звуку або «не турбувати», потрібен спеціальний дозвіл від Apple. Судячи з усього, Google його отримала.
Серед інших нововведень для Google Assistant – різні автоматизації. За словами компанії, вони дозволять виконувати відразу кілька дій за допомогою однієї команди.
Нагадаємо, Google розробив додаток, який доводить, що Земля кругла.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy