Image default
Без категорії

Philips відкликає дихальні пристрої для лікування апное уві сні через потенційно токсичну піну

Нідерландська компанія Philips почала відкликання близько 3,5 млн пристроїв вентиляції легенів, які використовуються при апное уві сні.
Як повідомляє Bloomberg, компанія заявила, що в деяких з її пристроїв використовується звукоізоляційна піна, яка може розкладатися на частинки, які можна проковтнути або вдихнути, що своє чергою, може потенційно мати токсичні і канцерогенні ефекти.
За даними Philips, вплив поліуретану на основі поліестеру або PE-PUR, піни, яка може потрапити в дихальні шляхи пацієнта, може викликати головний біль, роздратування, запалення і проблеми з диханням. Компанія випустила повідомлення про відкликання тільки для США, де було продано близько 65% пристроїв.
Philips подвоїла резерв на покриття очікуваних витрат, пов’язаних з цим відкликанням, до 500 мільйонів євро ($605 млн).
Акції Philips впали на 8,4%, а потім ще на 4,3% на тлі новини. Цього року акції компанії виросли менш ніж на 2%.Philips заявила, що працює з регулюючими органами над комплексною програмою ремонту і заміни пошкоджених пристроїв.
Це відкликання є великою невдачею для Philips, оскільки компанія повністю зосередилася на товарах для здоров’я.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy