Image default
Без категорії

Помер чоловік британської королеви Єлизавети II принц Філіп

Принц Філіп, герцог Единбурзький, який понад 70 років був чоловіком королеви Єлизавети II, помер у віці 99 років. У подружжя четверо дітей.
«З глибоким сумом її величність королева оголошує про смерть свого коханого чоловіка, його королівської високості принца Філіпа, герцога Единбурзького. Його королівська високість мирно помер сьогодні вранці в Віндзорському замку », – йдеться в повідомленні Букінгемського палацу.
Як повідомляє NBC News, в останні роки герцога почало підводити здоров’я, і ​​у 2017 році він відмовився від своєї суспільної ролі, з того часу залишаючись практично поза увагою.
Він був найстаршим чоловіком британської королівської сім’ї. Принц Філіп 15 грудня 2016 року побив рекорд довголіття серед чоловіків, що походять від королеви Вікторії. До цього рекорд належав Карлу Юхану Бернадот (помер 5 травня 2012 року в віці 95 років 6 місяців і 5 днів).
Принц Філіп ліг в лікарню Едуарда VII 16 лютого, після того, як йому стало зле. Подробиці його хвороби не розкривалися. Через місяць він виписався, це стало його найдовшою госпіталізацією за усе життя. За офіційними даними, що він був виписаний «після лікування інфекції і успішної процедури, необхідної для лікування його хронічної хвороби».

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy