Image default
Без категорії

Розробник аеротаксі Joby Aviation, який купив Uber, планує вийти на біржу при оцінці $6,6 млрд

Каліфорнійський стартап Joby Aviation, який розробляє електричне аеротаксі з вертикальним зльотом і посадкою, планує вийти на Нью-Йоркську біржу, повідомляє vc.ru з посиланням на Fast Company.
Для цього стартап об’єднається зі спеціальною компанією Reinvent Technology Partners, яку заснували співзасновник LinkedIn Рід Хоффман і засновник Zynga Марк Пінкус. Хоффман написав в Twitter про угоду, в результаті якої об’єднана компанія отримала оцінку в $6,6 млрд, повідомляє видання.
Joby Aviation за підсумками угоди отримає $1,6 млрд – $690 млн надійдуть від Reinvent, $835 млн – від приватних інвесторів.
Joby Aviation випустила відео, де представила аеротаксі в дії. Воно схоже на гігантський дрон з шістьма пропелерами і вміщує чотирьох осіб, пише видання. Аеротаксі не виробляє шкідливих викидів і може пролетіти до 150 миль, заявляють в стартапі.

Joby Aviation планує почати комерційні польоти в 2024 році.
У січні 2020 року Toyota інвестувала $394 млн в розробку електричних аеротаксі з вертикальним зльотом Joby Aviation.
У грудні 2020 року Uber домовилася про продаж Joby Aviation свого підрозділу «літаючих таксі» Uber Elevate. Компанії співпрацювали з 2019 року, а в січні 2020 року Uber інвестував в стартап $50 млн в рамках раунду C.
Раніше повідомлялося, що засновники LinkedIn і Zynga мають намір купити розробника аеротаксі Joby.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy