Image default
Без категорії

США даремно витратили мільярди доларів на відновлення Афганістану, – звіт урядової служби

Як пише AP, починаючи з 2008 року, США виділили на будівлі і транспортні засоби $7,8 млрд, з яких тільки об’єкти на суму $343,2 млн “підтримувалися в хорошому стані”.

У звіті говориться, що тільки $1,2 млрд з $7,8 млрд пішли на оплату будівель і транспортних засобів, які використовувалися за призначенням.

“Той факт, що так багато майна не використовувалося, прийшло в непридатність або було покинуто, мало стати серйозною причиною для занепокоєння агентств, які фінансують ці проєкти”, – сказав у своєму звіті спеціальний головний інспектор США з відновлення Афганістану Джон Сопко.

Аналітик Білл Роджіо з Long War Journal сказав, що висновки спеціального головного інспектора очікувані. За його словами, причини фінансових втрат криються в атаках Талібану, корупції і “вливанні грошей без урахування наслідків”.

“Одна справа побудувати клініку і школу, і зовсім інше – експлуатувати, обслуговувати і в багатьох випадках захищати цю інфраструктуру від атак талібів”, – сказав Роджіо.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy